EA avduker ny Battlefield-tittel

Battlefield er en av de mest inntektsgivende spillseriene for EA gjennom tidene, og de har forsøkt seg på flere ulike varianter. Under E3-messen i Los Angeles avduket de en helt ny variant.

Med tittelen Battlefield Hardline skal spillet være et kjapt og eksplosivt actionspill, spesielt myntet mot fans av multiplayer og online-spilling.

Det er ikke snakk om noe tilleggspakke for tidligere Battlefield-spill, men et frittstående spill som utvikles av Visceral Games (Dead Space). Her gjelder det å jakte på fienden, i ren «katt og mus»-stil, der de to lagene innehar hver sin rolle.

Det ene laget spiller som politi, mens det andre laget er skurkene som skal komme seg unna. Dette er selve grunnprinsippet i Battlefield Hardline, som vil stille med et arsenal av kjøretøy og våpen.

Se den nye traileren for Battlefield: Hardline her:

Battlefield Hardline utvikles primært for PC og nestegenerasjonskonsollene Xbox One og Playstation 4, men vil også dukke opp både på Playstation 3 og Xbox 360.

User rating: 0

Score rating: 0

Average rating: 0

Score:

Lansering:

Utvikler:

Utgiver:

 

Nylige artikler

spot_img

Relaterte historier

Få daglige nyheter i innboksen din